Het Team

Gro-Tech kent een platte organisatie structuur met informele omgangsvormen. De medewerkers krijgen volop gelegenheid tot opleiding en ontplooiing. Binnen de werkwijze en structuur van Gro-Tech krijgt iedereen maximale ruimte. Van groot belang voor het team is de onderlinge communicatie en verslaglegging, hoe informeel ook; we moeten van elkaar weten wat we doen en wat we afspreken. De medewerkers zijn teamspelers die zich volledig focussen op de dienstverlening naar de opdrachtgevers.

Edwin Lubbelinkhof
Directie
edwin@gro-tech.nl
Verkoop en projectadvies
Tel: 0546-457 555
Mob: 06 29 518 518

John Boonk
john@gro-tech.nl
Verkoop en projectadvies
Tel: 0546-457 555
Mob: 06 20 778 084

Wim Diepeveen
wim@gro-tech.nl
Project management en proces bewaking
Tel: 0546-457 555
Mob: 06 10 077 695

Erik Posma
e.posma@gro-tech.nl
Verkoop en projectadvies
Tel: 0546-457 555
Mob: 06 12 170 390

Dennis Sanberg
dennis@gro-tech.nl
Verkoop en projectadvies
Tel: 0546-457 555

Martijn Bargerink
service@gro-tech.nl
Service manager
Tel: 0546-457 555
Mob: 06 53 748 397

Mark Misana
mark@gro-tech.nl
Verkoop en projectadvies
Tel: 0546-457 555
Mob: 06 30 792 076

Erik Nijsink
erik@gro-tech.nl
Verkoop binnendienst
Tel: 0546-457 555

Anik Hoffmann
anik@gro-tech.nl
Interieurarchitecte
Tel: 0546-457 555

Henriët Verweijen
henriët@gro-tech.nl
Administratie en secretariaat
Tel: 0546-457 555

Onno Leppink
onno@gro-tech.nl
Binnendienst
Tel: 0546-457 555

Eline Nijsink
eline@gro-tech.nl
Ontwerp en tekeningen
Tel: 0546-457 555

Daniel Trovato
daniel@gro-tech.nl
Service en onderhoud
Tel: 0546-457 555
Mob: 06 51 559 218

Patric Boshuis
patric@gro-tech.nl
Service en onderhoud
Tel: 0546-457 555
Mob: 06 10 078 443

Richard Scheffer
r.scheffer@gro-tech.nl
Service en project montage
Tel: 0546-457 555
Mob: 06 10 078 110

Stefan Swaters
stefan@gro-tech.nl
Service en project montage
Tel: 0546-457 555
Mob: 06 83 981 945